Image by Kaan Kosemen

Referanslar & Yetkinlikler

VIVET Karaso

( İstanbul )

Öncelikle, güzel temennilerine teşekkür ediyoruz, güler yüzün, pozitif enerjin ve güven veren açıklamaların bizim evlere sahip olmamızı daha da kolaylaştırdı.

Bir an önce, çocukları evlerinde mutlu bir şekilde görmek için sabırsızlanıyoruz ve ziyaretini bekliyoruz...

Sevgiler,

KW TÜRKİYE

Sistem ve modelleri takip ederek 550 danışman arasında rol model olmayı hak eden ve eğitim odaklı olmayı eylem planına oturtmuş emlak danışmanı ödülünü almaya layık görülmüştür.

KW TÜRKİYE

Türkiye  Bölge Müdürlükleri, 2016-2017 Ekim ayı, 'En Üretken Danışman' ünvanı

KW TÜRKİYE

2017 Eylül ayında Austin Texas’ta 'Mega Camp' etkinliğinde düzenlenecek olan 12. Kültür Zirvesinde, Keller Williams Türkiye'yi temsil edecek 2017 yılı Kültür  KW Sema Coşar 'ı tebrik ediyoruz

TAYFUN DİRİBAŞ

( Bodrum Yalıkavak )

Öncelikle yaklaşımınız, süreci başarı ile takip etmeniz,  her daim benimle birlikte olduğunuzu hissettirdiğiniz için teşekkür ederim.

Başka ev satışlarımda da sizin ile birlikte olacağımı umuyorum...

Sevgiyle Kalın...

KW TÜRKİYE

2016 Yılı ekim ayında, en üretken ikinci danışman olarak göstermiş olduğunuz üstün başarılardan dolayı sizi tebrik ederiz.

KW BODRUM

Keller Williams Bodrum Bölge Müdürlüğü, 2018-2019 CAP'leyen Danışman ünvanı

Image by Kaan Kosemen
Ekran Resmi 2020-06-04 17.08.47.png

Sema Coşar

Yıllarca kurumsal sektörde kazanmış olduğu deneyim ve iş disiplini, emlak uzman danışmanlığı mesleğinde, kendisine oldukça artılar kazandırmıştır.

Yukarıda hizmet verdiği sektörde kazanmış olduğu başarılar, katılmış olduğu katkı sağlayıcı etkinlikler ve tabiki kendisinden hizmet almış değerli danışanlarının geri dönüşlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.