Gizlilik ve Güvenlik

SEMA COŞAR HOMES olarak müşterilerimizin ve üyelerimizin gizliliğine saygı duyarız. Bu politika müşterilerimizin ve üyelerimizin gizlilik ve güvenliğinin kullanımını belirlemek için yazılmıştır.

 

Gizlilik SEMA COŞAR HOMES'un en önemli politikalarından biridir. Müşterilerinin, üyelerinin kimliklerine ve özelliklerine dair herhangi bir bilgiyi hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşamaz.

Bilgi Toplama ve Kullanma

SEMA COŞAR HOMES, şahsınızı belirleyecek bilgilere ihtiyaç duyduğumuzda, sorular sorar (Kişisel Bilgiler). Kişisel bilgileriniz, eMail pazarlama ürünümüze kendi kişisel girişinizin oluşturulabilmesi için ve bu ürünü kullanmanız durumunda sizinle iletişim kurabilmek için kullanılır. SEMA COŞAR HOMES tarafından alınan demografik bilgiler ve profil bilgileri, bu web sayfasının veya talep edilen herhangi bir eMail iletişiminin hazırlanması ve sizinle daha alakalı bilgilerin gösterilebilmesi için kullanılır. SEMA COŞAR HOMES hiçbir koşulda bir bireysel kullanıcının şahsi bilgilerini hiç kimseye göstermez.

 

E-mail adresiniz yalnızca talep ettiğiniz bilgilerin size gönderilmesi için kullanılır. E-mail pazarlama yazılımımızı kullanmanızın bir parçası olarak, SEMA COŞAR HOMES Habercisinden belli bilgileri alıp almamayı seçmenize müsaade eder. SEMA COŞAR HOMES izne dayalı eMail sözleşmesine kesinlikle sadık kalır. SEMA COŞAR HOMES kontak listelerimizi veya müşterimizin kontak listelerini (müşteri bilgileri dahil olmak üzere) herhangi bir başka firmaya satmaz, kiralamaz ya da ödünç vermez, Talep ettiğiniz her emailde abonelik iptali seçeneği mevcuttur. İptal talepleri birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilir ve belirtilen bilgileri almamayı talep eden kullanıcılara o andan itibaren bilgi yollanmaz. Abonelik Listeleri, Kampanya İçeriği ve Kampanya Raporları

 

SEMA COŞAR HOMES tüm abone listelerinin, eMail içeriğinin ve raporların gizli kalacağını temin eder. SEMA COŞAR HOMES müşteri kontak listelerini satmaz, kiralamaz, borç vermez ve müşteri kontak listesine giriş yapmaya imkan vermez. SEMA COŞAR HOMES kendisi de müşteri kontak listelerini herhangi bir amaç için kullanmaz.

 

Özel Teklifler ve Güncellemeler

Her bir yeni kullanıcıya hesaplarını doğrulamak için bir hoş geldin emaili göndeririz. Kayıtlı üyeler zaman zaman ürünler, hizmetler, özel tekliflerle ilgili bilgi ve bir haber bülteni alırlar. Kullanıcılarımızın mahremiyetine saygı açısından, onlara bu tip iletişim mesajlarını almama seçeneği sunarız. Aboneler eMailin en altındaki iptal mekanizması aracılığı ile aboneliklerini iptal edebilirler.

Bülten

Kullanıcı bültene abone olmayı talep ettiğinde, isim ve eMail adresi gibi iletişim bilgilerini sorarız. Kullanıcılarımızın mahremiyeti açısından her bir eMailin altında, bu eMailleri almaktan vazgeçebilmeleri için bir iptal mekanizması sunarız.

 

Hizmet Duyuruları

Nadir olarak, hizmetle ilgili duyurular gönderilmesi gerekebilir. Örnek olarak, hizmetimiz bakım sebebiyle geçici olarak askıya alınmışsa tüm kullanıcılara konuyla ilgili eMail atabiliriz. Ancak bu mesajlar promosyonel özellikte değillerdir.

 

Müşteri Hizmetleri

Kullanıcılarla talep ettikleri hizmetleri sağlamak için onların istek ve talebi olursa iletişim kurarız.

 

 

 

SEMA COŞAR HOMES ile Gizlilik Konularında İletişim

Gizlilik maddeleri, sizden online aldığımız bilgiler, bu web sayfasının uygulamaları veya bu web sayfası ile ilgili işleriniz konularında herhangi bir başka sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.