top of page
1633072857_thebodrumcup_sevgi_cemberi_2.jpeg

The Bodrum Cup 2022

bodrum-sailing

The Bodrum Cup

15-22 Ekim 2022

Sadece Bodrum değil, tüm Türkiyede meraklılarının her yıl heyecanla beklediği The Bodrum Cup, 15 - 22 Ekim tarihlerinde başlıyor.

Bodrum, Çökertme, Kissebükü, Gümüşlük rotalarıyla yine bizi heyecanlı günler bekliyor. Bodrumun getirdiği güzelliklerdem biri olan denizciliğin keyfini ailecek yaşayan biri olarak havanın müsait olduğu her hafta sonunu denizde geçirmenin bana kattığı pozitifliği de burada belirtmeden geçemeyeceğim.

Ailem ile kendi teknemizle her sene katıldığımız The  Bodrum Cup ruhunu birebir yaşamak bir ayırcalık diyebilirim.

Bu sene teknemiz ‘Alejandro' ile yine Bodrum Cupda olacağız. Eğer Bodrumda yaşıyorsanız veya yaşayacaksanız yapılacaklar listenize en azından yarışmacı konuğu olarak bu etkinliklere katılmayı eklemeyi unutmayın.

#bodrum #thebodrumcup #sailing #boat #yacht

223724.jpeg

Bodrum'da
Yapılacaklar Listemden...

Yerel esintili birbirinden lezzetli yemekleri menüde görebileceğimiz Kitchen Bodrum, gerçek lezzet için Türkiye kıyılarını keşfediyor. Restoran, Bodrum’un en güzel otellerinden biri olan The Bodrum Edition’ın içinde yer alıyor. Ünlü Türk şef Osman Sezener, restoranın bulunduğu tesisin kendi bahçelerinden ve yerel çiftliklerden elde edilen otları, salata yeşillikleri ve sebzelerin yanı sıra en taze balık ve eti de yöresel mutfağın canlılığıyla akşam yemeğinde sunuyor.

Ekran Resmi 2022-09-18 19.36.11.png

Bodrum Karavan Kamp Fest

30 Eylül-5 Ekim tarihlerinde Gerenkuyu Koyu’nda
Bodrum Karavan Kamp Fest, etkinliği düzenlenecek.
Festivalde konserler, yemek stantları,  spor aktiviteleri, çocuk oyun aktiviteleri ve bir çok organizasyonun yapılacağı festival karavan tatiliyle birleşeceğinden çok keyifli olacağını düşünüyorum. İlgilenenlere duyurulur.  Daha fazla ve net bilgi için web adresini buraya bırakıyorum  karavankampfest.com 

bottom of page